RayHaber

RaillyNews

BulmacaCevap

OtonomHaber

Novexx Solutions Etiketleme Sistemleri Etiketlemeyi El Değmeden Yapıyor

Manuel olarak elle yapıştırılan etiketler kişisel efora bağlı olduğu için hata yapma risklerini de barındırıyor. Aynı zamanda özellikle bazı sektörlerde hijyen açısından da sakıncalı durumlar oluşturabiliyor.

Üretim hattı ve ürünlerin sektöre göre farklılık gösterdiği gibi etiketleme konusundaki uygulama ve ihtiyaçlar da farklılaşıyor. Seri üretim hatlarına sahip olan sektörlerde “hattı yavaşlatmayacak ve gerekli durumlarda birden fazla yere etiketleme yapılacak sistemler” kuruluyor. Bazı firmaların etiketleme ihtiyacı için ise daha standart çözümler uygun oluyor.

Etiketleme sistemlerini el değmeden, otomatik hale dönüştürmek isteyen firmaların her kapasitedeki ihtiyacına, Novexx Solutions çözüm sunuyor.

FARKLI YÜZEYLERE ETİKETLEME YAPILABİLİYOR

Seçilen ürünler ya da firmanın istek ve ihtiyaçlarına göre yapılan etiketleme otomasyonları ile; ürünler üstünde, “farklı yüzeylerin farklı noktalarına” el değmeden kolayca etiketleme yapılması mümkün.

Ürünlerine dokunmadan etiketleme yapmak isteyen firmalar Novexx Solutions ürün yelpazesinden ihtiyacı olan çözüme ulaşabiliyor.

Novexx Solutions geniş etiketleme sistemleriyle, her şekil ve boyuttaki kendinden yapışkanlı etiketlerin herhangi bir ürüne doğru ve güvenilir bir şekilde uygulanmasına katkı sağlıyor.