Güncel Kurlar


Motul, Toyota Gazoo Racing Team Tayland’ın Nürburgring 24 Saat’teki Resmi Sponsoru

motul toyota gazoo racing team taylandin nurburgring saatteki resmi sponsoru

Toyota Gazoo Racing takımı Tayland kötü hava koşullarıyla savaşıyor. ADAC Total 24 Hours of Nurburgring 2021’i kazanmak için ekip, Nürburgring Nordschleife’de yarışan SP 3 serisinde Toyota Corolla Altis GR Sport No. 119 ve No. 120’ye güç sağlamak için Motul yağlarını seçti. birinci sınıf yarış etkinliğinde. Ayrıca, unvanını koruyarak ve Japon otomobil efsanesini devralarak Toyota’nın “Sınırı Zorla” konusundaki kararlılığını pekiştiriyorlar.

2014 yılında ilk 24 saatlik maratona katılan Taylandlı Toyota Gazoo Racing takımı, sadece 7 yılda kısa sürede SP 3’ün zirvesine ulaştı, sahaya çıktıklarından beri Motul yağları kullanıyorlar. Ekip direktörü Bay Suthipong Samitchat’ın Motul ürünlerinin performansını ve güvenilirliğini artırma yeteneğini fark ederek şunları söyledi: “Motorlarımızda Motul yağları kullanıyoruz. her iki arabada Buradaki yarışma boyunca tercih ettiğimiz yağlayıcıdır.”

Her iki araç da aynı klasmanda 1. ve 2. oldu. 2020’de 48. ADAC 24 Saat yarışında takımın ilk zaferini kazanarak Motul’un gücünü de kanıtladı ve 2021’de Toyota Gazoo Racing Team Tayland yeniden rekabete girdi. Kesinlikle tekrar başarılı olmanın güveniyle. bu yarışmanın koşulu nedir Hem şiddetli yağmur hem de yoğun sisle yüzleşmek zorunda kaldılar. Bir yarışçı tam konsantrasyon ve hazırlık gerektirir. zorlu koşullarla mücadele etmek için nerede tüm Asyalı yarışçılar meydan okumayla yüzleşmek için sıraya girin Motul yağı ile çalışan bir araba ile 25.4 kilometrelik bir mesafe tehlikeyle dolu.

6 saat sonra yoğun yağış nedeniyle yarışa ara verildi. ve düşük görünürlük çoklu çarpışmalara neden Nürburgring tarihinin en uzun durağı olan 14 saatlik bir aradan sonra 120 numaralı yarışa 1. sıradan devam ederek yarışın sonuna kadar bu avantajını korudu. 119 numaralı araç podyumu 3. olarak takip ederken, Tay takımının SP 3 sınıfını başarıyla kazanmasına izin vererek bu yılki yarışın hedefine ulaştı. Bu aynı zamanda Motul’un zaferleri için gereken yağların üstün performansını tutarlı bir şekilde sergilemedeki başarısıydı.

Bu başarı, maksimum güç için Motul yağları ve Toyota motorları arasındaki mükemmel sinerjiyi göstermektedir. motoru mükemmel durumda tutarken Motul, zorlu rekabet koşullarında bile ürünlerinin performansını sürekli olarak iyileştirmeye çalışmaktadır. dünya çapındaki yarışmalarda kullanılmak üzere

Ayrıca, Suthipong Samitchat, takım direktörü Ayrıca, olağanüstü başarıları onurlandıran “Yılın Büyükelçisi” ödülünü aldı. ve ADAC Toplam 24 Saat Nürburgring’i tüm dünyaya duyurdu. Bu ödül ayrıca Asya’daki Motul sponsorluğundaki ekipler arasında bir itibar oluşturmaya yardımcı olur.

Motul ürünleri

1. Motul 300V Trophy 0W-40
2. Motul Dişli Yarışması 75W-140
3. Motul Racing Brake Fluid 660 Factory Line
4. Motul Fren Temizliği
5. Motul MoCool