Güncel Kurlar


Belma Belen Kimdir? Belma Belen Kaç Yaşında? Belma Belen Nereli?

Belma Belen kimdir? Beyaz TV kanalında her pazar saat 15:30’da yayınlanan Belma Belen’le Geziyoruz programının sunucusu Belma Belen kaç yaşlarında? Nereli? Boyu Kaç? Eşi kimdir?

17 Nisan 1984 senesinde Ankara’da doğmuştur. Aslen İzmirlidir. Üniversite eğitimi dahil lise eğitimini de Ankara’da tamamlamıştır. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat bölümünü bitirdi. Günümüzde yaptığı sunuculuk eğitimini Başkent İletişim Bilimleri Akademisinde aldı.

Belma Belen, Beyaz TV kanalında yapımcı spiker olarak çalışmaktadır. TGRT Haber bünyesinde çalışmıştır. TGRT Haber kanalında çalıştığı yıllarda gene spiker ve sunucu olarak yer aldı. İlk ekran deneğimi ise Flaş Tv ekranlarında gerçekleştirmiştir.

TGRT programlarından sonran Beyaz TV’ye geçen Belma Belen burada önce “Başkanlar Anlatıyor” isimli programı sundu.Sonrasında ise gezi programına geçiş yapan Belma Belen şimdilerde Beyaz TV’de “Geziyoruz” programının sunuculuğunu yapmaktadır. “Belma Belen’le Geziyoruz” hafta içi her gün 15:30’da Beyaz TV ekranlarında yayınlanıyor.Sosyal medya hesabını da aktif şekilde kullanan Belma Belen’in İnstagram’da 32 bin takipçisi bulunmaktadır. İnstagram hesabına @belma_belen adresinden ulaşabilirsiniz.

Belma Belen doğum tarihi : 17 Nisan 1984

Belma Belen kaç yaşında : 37 yaşında

Belma Belen mesleği ne : Sunucu, spiker

Belma Belen nereli : Ankara doğumlu (aslen İzmirli)