Güncel Kurlar


Soyunma Dolabı Talebi Gün Geçtikçe Artıyor !

Bilindiği üzere çelik dolaplar günlük hayatımızda önemli bir yer kaplamaktadır. İster spor salonu ister atölye ister eğitim kurumları, hemen hemen tüm sektörler de ahşap dolapların yerine metal dolaplar yer almaktadır. Elbette bunun bir çok nedeni bulunmaktadır. Fabrikalar maliyetlerini minimize etmeye çalışmaktadır. Bunun için de sağlam ve kaliteli demirbaş tercihinde bulunmaktadırlar. Örneğin kalitesiz bir ahşap veya çelik dolap aldıktan sonra kısa bir süre sonra kullanılmaz hale gelen demir dolaplar tekrardan bir ihtiyaca yol açacaktır. Bu gibi nedenlerin olmaması adına firmalar yüksek kaliteli metal dolaplara yoğunlaşmaktadırlar.

Fabrikalarda bilindiği gibi genellikle mavi yakalı çalışan sayısı , beyaz yakalı çalışan sayılarına kıyasla daha yoğundur. Mavi yaka çalışanlar iş yerlerine gündelik kıyafetleri ile gelmektedirler. Fakat çalışırken ise gündelik elbiselerini kilitli bir dolap içerisinde saklama gereksinimi duymaktadırlar. Bu dolaplar ise genellikle çelik dolaplardan yana tercih kullanırlar. Metal soyunma dolabı mavi yakalı personeller için kilitli dolap konusunda bir adım öndedir. Güncel soyunma dolabı modelleri için yandaki bağlantıya tıklayınız. Çelik soyunma dolapları bir çok modeli içinde barındırır. 6’lı soyunma dolabı veya 4’lü soyunma dolabı gibi çift katlı ürünler oldukça ekonomiktir. Bunun nedeni az bir alan kaplayarak , bir den fazla personelin elbisesini dolap içerisinde kilitli ve güvenli bir şekilde muhafaza etmesinden kaynaklanmaktadır. Demir soyunma dolapları talebi gün geçtikçe artmaktadır. Bunun nedeni elbette çelik materyalinin oldukça dayanıklı ve sağlam olmasından kaynaklanır. Ayrıca ahşap malzemelere göre oldukça uzun ömürlüdür. Ahşap ürünler zamanla küflenebilir veya yanabilir. Çelik soyunma dolaplarında ise böyle bir sorun bulunmamaktadır.

Ofis ortamında ise çelik dosya dolabı yoğun olarak tercih edilir. 198’lik dosya dolabı genellikle 5 gözden oluşmaktadır. Gözlerin arasındaki mesafe ayarlanmaktadır. Kapılarında ise anahtarlı kilit mekanizması bulunur. Yüksek kaliteli elektro statik toz boya ile üretilmektedir. Çelik klasör dolabı demir materyalinden yapılmaktadır. Oldukça uzun ömürlüdür ve dayanıklıdır. Gündelik hayatta temizlik dolabı veya kiler dolabı amacıyla da evlerde kullanılmaktadır.

50 senelik deneyimiyle Engin Metal firması çelik dolaplar konusunda uzman kadroya sahiptir. En yüksek kalitedeki çalışma tezgahı ve takım arabası gibi endüstriyel ofis ekipmanlarının satışını yapmaktadır. Bu  https://www.enginmetaldolap.com/ adresten çelik dolaplar hakkında güncel bilgi alabilirsiniz. Büro mobilyaları konusunda tecrübeli ve deneyimli firmalarla çalışılması gerekmektedir. Engin Metal Çelik Eşya ile iletişime geçerek hayalinizdeki çelik dolaplara sahip olabilirsiniz.