Güncel Kurlar


İşletmeniz İçin Bir Fotoğraf Kolajıyla Kutlamanız Gereken 10 Etkinlik

İnsanlar neden işiniz için çalışmayı tercih ediyor? Takım kültürü yüzünden mi yoksa sadece çıkarlar için mi? Hayat boyu bir şirkete sahip olma günleri geride kaldı ve çoğu insan, mümkün olduğunda kimin için çalışacaklarını akıllıca seçmeye çalışıyor. Bu, şirket değerlerinizin onlarınkiyle uyumlu olup olmadığını ve çalışanlara nasıl davrandığınızı kontrol edecekleri anlamına gelir. Şirket kültürünü desteklemenin harika bir yolu, etkinlikleri ve önemli günleri kutlamaktır. Daha sonra biraz baharat ve eğlence eklemek için promo.com gibi çevrimiçi bir kolaj oluşturucu kullanabilirsiniz. Ne de olsa, herkes fotoğrafları sever, özellikle de fotoğrafın içindeyse ve ekibin bir parçası olarak görülüyorsa.

Kolaj Oluşturucunuzu Çevrimiçi Kullanmanın 10 Yolu

İşletmeniz için bir fotoğraf kolajı yaptığınızda istediğiniz kadar yaratıcı olabilirsiniz. İhtiyacınız olduğunda size ilham verecek bir şablon her zaman olacaktır. Esasen, işinizi bir aile olarak düşünün ve aşağıdaki etkinlikler açık ve eğlenceli olacaktır:

1- Şirket veya Ekip Yıldönümü

Sadakat yaratmak ve şirket değerlerini korumak her zaman kolay değildir, ancak hepsi eylemlerdedir. Başarıları ve ekipleri nasıl kutlarsınız? Örneğin, atölyelerdeki insanların fotoğraflarının olmasını yeterince önemsiyor musunuz? Bir şirket yıldönümü için tüm bu görüntüleri ücretsiz bir çevrimiçi kolaj oluşturucuyla bir araya getirmek, paylaşılan anılar etrafında bağ oluşturmanın eğlenceli bir yoludur. Bunları bir kolaj şablonuna indirmek ve düzenleme aracınızla özelleştirmek de çok kolaydır.

2- Yeni Üye Katılımı

Alıştırma her işletme için farklıdır. Yine de, insanların dahil olduklarını hissettirmek önemlidir. Bazen farklı olmak da iyidir, bu yüzden çevrimiçi kolaj oluşturucunuz kullanışlı olabilir. Ne de olsa, kullanımı çok kolay ve işinizin ve ekibinizin öne çıkan noktalarını göstermek için kısa sürede harika bir fotoğraf kolajına sahip olacaksınız. Yeni üyeler, işlerinden keyif alan mutlu çalışanlar görecekler.

3- Meslektaş Doğum Günleri

Doğum günleri için çok fazla kolaj şablonu var. Bunlar gelenekselden korkaklara kadar uzanır. İşletmeniz için neyin işe yarayabileceğine bir göz atın ve ardından iş arkadaşlarınızın fotoğraflarını sürükleyip bırakın. Sadece ilgiyi sevecekler ve kendilerini özel hissedecekler. Ayrıca, mutlu bir çalışan kendini adamış ve sadık bir çalışandır.

4- Ödül Kazanmak

Bir şeyi başardıktan sonra bir sonraki hedefe geçmek çok kolay. Yine de galibiyetleri kutlamak önemli. İnsanları birbirine bağlayan anlardır ve fotoğraflar bu anıları sonsuza kadar saklamanın en iyi yoludur. Hatta kolaj oluşturucunuzdan yazdırabilir ve herkese tek tek fotoğraf kolajları dağıtabilirsiniz. Takıma katkıda bulundukları için kendilerini özel ve mutlu hissedecekler.

kolaj masasi

5- Hayır Günleri

Sosyal sorumluluk, doğru insanları işletmenize çekmek için bugünlerde giderek daha önemli hale geliyor. Ayrıca, yardım günleri ekip bağları için başka bir harika fırsattır. Çoğu insan, işten bir mola olduğu için o günleri sever. Ayrıca ailelerine gösterebilecekleri günü özetleyen güzel bir fotoğraf kolajını da takdir edeceklerdir.

6- Vedalaşmak

Birçok kişi çalıştıkları işletmeleri ailelerinin ve sosyal gruplarının bir uzantısı olarak görmektedir. Bu insanlar için ayrıldıkları günü işaretlemek ve teşekkür etmek önemlidir. Çok fazla potansiyele sahip kolay bir hediye, bir fotoğraf kolajıdır. Bu görüntüler, insanların yaşadığı için minnettar olduğu duyguları ve anıları barındırır. Ayrıca, kullanımı kolay çevrimiçi kolaj oluşturucunuzun yanı sıra böylesine etkili bir hediyeyi hiçbir ücret ödemeden yapabilme yeteneği için de minnettar olacaksınız.

7- Çalışan Yaşam Olayları

Hepimizin hayatında evlenmek veya çocuk sahibi olmak gibi büyük olaylar var. İş yerinde özel hayatlarının paylaşılmasını istemeyebilecek kişilere karşı da duyarlı olmalısınız. Sonra tekrar, bazı insanlar yeni bebeklerini işe getirmeyi sever. Öyleyse neden bebek ve kolaj anlarını yakalamak için bir fotoğraf kolajı sunmuyorsunuz?

8- İş Etkinlikleri ve Ekip Oluşturma

Yakında bir müşteri gösteri gününüz var mı? Belki bir takım çöpçü avı? Her ne ise, herkesin kendi fotoğraf kolajını eve götürmesi için kolaj oluşturucunuzu hızlı ve kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Müşterilerinizin de ekiplerinizin ne kadar harika olduğunu görebilmeleri için giriş alanınıza bazı kolajlar yerleştirmeyi unutmayın.

9- Satış ve Tanıtım Etkinlikleri

Herhangi bir etkinlik günü, fotoğraf çekmek ve onları harika kolajlara dönüştürmek için bir fırsattır. Doğal olarak, hayatınızı kolaylaştırmak için bir şablonla başlamak isteyeceksiniz. O zaman kendi fotoğraflarınızı indirmek çok kolaydır. Tüm fotoğrafları çekmek zorunda olmadığınızı unutmayın, çünkü iş arkadaşlarınızdan en iyi etkinlik fotoğrafını bulmalarını isteyebilirsiniz.

10- Müşteri Ödülleri

Harika bir iş kurmak, hem çalışanları hem de müşterileri bağlı tutmak anlamına gelir. Bunu yapmanın birçok yolu var ama çoğu insan ödül günlerini sever. Ardından, elbette, tüm harika fotoğraflarınızı çekebilir ve bunları harika fotoğraf kolajınız için mükemmel düzende bir araya getirebilirsiniz. Daha sonra özellikler ve efektler ekleyip eklememek size bağlıdır, ancak bazen basitlik en iyisidir.

sampanya masasi

İşinizi Çevrimiçi Bir Kolaj Oluşturucu ile Kutlama Üzerine Son Düşünceler

Bir sonraki şeye koşarken, çoğu zaman bir şeyleri kutlamayı unuturuz. Bu nedenle, kolaj oluşturucunuzu çevrimiçi olarak size ve ekiplerinize durup başardıklarını takdir etmelerine yardımcı olması için kullanın. Bunun için size teşekkür edecekler ve ayrıca daha sadık olacaklar. Sonunda, insanların katılmak ve parçası olmak istedikleri bir topluluk oluşturmakla ilgilidir. Ve fotoğraflar dikişleri çok iyi bir arada tutuyor!