RayHaber

RaillyNews

BulmacaCevap

OtonomHaber

Safir Hasta Yatak Çeşitleri

Hastalık sürecinde belli bir süre yatmayı ve dinlenmeyi gerektiren süreçler vardır. Özellikle de önemli bir ameliyat sonrası ya da fizik tedavi sürecinde farklı modellerde hasta yatağı kullanımı oldukça dikkat çeker. Bu süreçte hastalar için en uygun hasta yatağının ne olduğunu anlayabilmek için hasta yatağı çeşitlerinin bilinmesi gerekmektedir. Genellikle motorlu yani elektrikli hasta yataklarında 2 motorlu, 3 motorlu gibi alternatifler vardır. Bunun dışında hasta yatağı kiralama esnasında yatağın hangi aksesuarları taşıdığını, korkuluk ve başlıklarının hangi parçalar ile tamamlandığına dikkat etmek gerekir.

Hasta yatakları konusunda detaylı bilgi sahibi olmak ve en iyi kalitede hasta yatağı kiralayabilmek için Safir Yatakları firması ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Bunun için yapmanız gereken safiryataklari.com adresini ziyaret etmek yeterlidir. Böylece hastaya en kullanışlı olacak hasta yatağını bulabilirsiniz.

Hasta Yatakları ve Kullanımları

Hasta yatakları yatalak hasta ya da hareket kabiliyeti mevcut olan hasta başta olmak üzere iki farklı şekilde değerlendirilmektedir. Daha sonrasında ise hastanın ihtiyaçları doğrultusunda aksesuar ve özellik imkanı için parça eklemesi söz konusudur. Böylece hem hasta konforu sağlanır hem de hasta bakıcı için de destek kolaylığı oluşur.

Hasta yataklarının kullanımı genellikle ürünlerdeki materyallere göre değişiklik gösterir. Katlanabilir yataklar, plastik ya da ahşaptan yapılmış korkuluk ve başlıklara sahip yataklar gibi çeşitlilikleri sayabiliriz. Genellikle ahşaptan yapılan hasta yatakları ev tipi hasta yatakları olarak nitelendirilir. Bu süreçte yatak modeli hastaneden çok evde yatıyor havası verir. Plastik korkuluklar ise hijyen açısından en iyi yatak modellerindendir. Aynı zamanda hastaya hareket kolaylığı sağladığı için de bu tip durumlarda kullanımı tercih edilmektedir. Tüm bunların yanı sıra bazı durumlarda havalı hasta yatağı tercihi de söz konusudur.

Safir Havalı Hasta Yatakları

Safir Yatakları firması, her türlü rahatsızlık durumunda ihtiyaç duyulabilecek hasta yatağı modellerine sahip bir işletme olarak karşımıza çıkar. Bu süreçte en çok tercih edilen yatak modellerinden biri de havalı hasta yataklarıdır. Özellikle de belli bir bölgede oluşan basınç ve ya yaralanmalar durumunda hastanın yatabilme kolaylığını sağlayabilmek için üretilmiş yatak modellerindendir.