RayHaber

RaillyNews

BulmacaCevap

OtonomHaber

Ankara Profesyonel Ev Eşya Depolama

Ücretsiz ekspertiz: Taşınma aşamasını kolaylıkla halledebilmek ve doğru bir plan çıkarabilmek için taşınma işlemlerine başlamadan önce ücretsiz keşif hizmeti sunmaktayız. Ankara Eşya Depolama Bu sayede sizleri aşamalar hakkında bilgilendirmekte ve evin konumu, dairenin kaçıncı katta olduğu, eşyaların adedi gibi konuları göz önüne alarak bir plan şeması çıkarmaktayız. Bu çalışma sonucunda sizlere fiyat teklifi sunmaktayız.

  • Paketleme: Kaliteli malzemelerimiz ve işinde uzman çalışanlarımızla eşyalarınızı titiz bir şekilde paketlemekteyiz. Kırılacak eşyalar için, değerli eşyalar için ve diğer eşyalar için özel malzemelerle paketleme işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.
  • Nakliye: Paketlenen ve taşımaya hazır hale getirilen eşyalarınızı özenle ve titizlikle aracımıza yüklemekte ve yeni evinize nakletmekteyiz. Bu aşamalarda alınması gerekli bütün tedbirleri ve önemleri almaktayız.
  • Son aşama: Eşyalarınız yeni evinize dikkatli bir şekilde taşımakta ve yerleştirmekteyiz.

Kaliteli ve Sorunsuz Taşınma

Pratik ve kaliteli çözümlerle sizlere hizmet veren firmamız bu anlamda üzerimize düşen her şeyi layıkıyla yerine getirmek çabasındadır. Ankara eşya deposu alanında dürüst ve güvenilir iş ahlakı ile çalışan firmamız; müşteri odaklı, kaliteli hizmet anlayışı, işinde uzman çalışanları ve planlı, titiz çalışmaları ile sizlerledir.

“1992 yıllarına dayanan şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerimiz modern hayatın ihtiyaçları ve müşterimizin ev eşyası depolama konusunda talepleri artması sonucunda depolama sektöründeki markamız
Depo Burada olarak hizmet vermektedir.
Ankara merkezli olan firmamız yenilikçi bakış acısıyla 2019 yılı itibariyle Kilitli Konteyner ve Kilitli Özel Oda seçenekleriyle dünya standartlarında depolama hizmeti sunmaktadır.”

Neden Depo Burada‘yı Seçmelisiniz?

İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.

Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Depo Burada ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor.

Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.

Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Transferine başladığımız her eşyanın iş akışını düzenliyor ve tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Bahane değil çözüm üretiyoruz.

Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Eşya transferi sırasında, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu işi yürütürken “bahaneler” değil “çözümler” üretiyoruz.