Güncel Kurlar


Elektrik İletiminde Esnek Çözümler

Figabara, sektöründe lider konumda olup, elektrik iletiminde kullanılan Lamine Esnekler, Masif Busbarlar, Yalıtımlı Esnek Busbarlar, Pres Kaynaklı Esnek Bakır Şöntler, Esnek Genleşme Konnektörleri ve Yalıtımlı Esnek Baralar gibi birçok özel tasarımlı bağlantı ve baraların üreticisidir. Uzman kadromuz ile trafo, rüzgar enerjisi, güneş enerjisi, otomotiv ve şalt sektörlerinde 30 yılı aşkın süredir dünyaya yön veren firmalara hizmet vermekteyiz. Ürettiğimiz bu parçalar ile elektrik iletiminde yüksek kolaylık sağlamaktayız.

Lamine Esnekler

Lamine Esnek Bağlantılar, bakır folyodan yapılmış elektrik iletkenleridir. Gerekli bakır bölümü elde etmek için birlikte istiflenirler ve tasarım gereksinimlerine göre üretilirler. Bakır folyolar, bazı bölgelerde, tipik olarak yanlarda pres kaynaklıdır.,

Katı Baralar

Bir bara (veya bara), karmaşık güç dağıtımlarını daha basit, daha uygun maliyetli ve esnek hale getiren bir elektrik elemanıdır. Bir bara, yerel yüksek akım güç dağıtımı için tipik olarak şalt, panel panoları ve bara muhafazalarının içine yerleştirilmiş metalik bir şerit veya çubuktur. Bara sistemi bir izolatör ve bir devre kesiciden oluşur. Baralar, ana beslemeyi tek bir yerde dallandırmak yerine yeni devrelerin otobüs yolu boyunca herhangi bir yerde dallanmasına izin verir.

Yalıtımlı Esnek Busbarlar

Busbar, yalıtımlı, lamine ve son derece esnek baralar alanında yeni bir standart belirliyor. Baralar taşıdıkları gerilime göre fazla yer kaplamazlar. Binalarda duvarlara delik açmadan uygulanabilir, bu sayede karmaşık kablo döşeme işlemine göre zamandan ve paradan tasarruf sağlar.

Pres Kaynaklı Esnek Bakır Şöntler

Pres kaynaklı esnek bakır şöntler, birbiri üzerine yığılmış birçok bakır folyodan oluşan uyumlu bağlantılardır. Temas alanları herhangi bir kaynak malzemesi kullanılmadan oluşturulduğu için her bir folyo arasındaki temas direnci sıfıra yakındır. Pres kaynaklı esnek bakır şöntler, en iyi moleküler bağları nedeniyle mükemmel elektrik iletkenleridir.

Esnek Genişletme Konnektörleri

Esnek Genleşme Konnektörleri, genleşme ve büzülmeden kaynaklanan gerilimleri önler, gürültü ve titreşim aktarımına karşı yalıtır ve yanlış hizalamayı telafi eder.

Yalıtımlı Esnek Barlar

Yalıtımlı esnek çubuklar, esnek çubuklar alanında yeni bir standart olan gelişmiş ve kanıtlanmış teknolojileri sayesinde en yüksek teknik talepler ve setler için tasarlanmıştır.

Figabara olarak sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Daha fazlasını öğrenmek ve ürünlerimizi incelemek için bizi takip edin.