Güncel Kurlar


Metro İstanbul 7429 TL Maaş İle Memur Alımı Yapacak

Metro İstanbul kurumu 3 adet yönetici asistanı alımı yapacak.

Başvuru Bilgileri Nedir?

İstanbul memur alımı son başvuru tarihi 08.10.2021.

Başvuru işlemleri İBB kariyer sitesi üzerinden gerçekleştirilecektir.

Başvuru tarihleri 27.09.2021 – 08.10.2021

Başvuru Şartları Nedir?

İstanbul iş ilanları için çalışmak için başvuru düzenlemek isteyenlerin üniversitelerin Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı ön lisans bölümlerinden mezun olmaları ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Metro şirketi için görev yapmak isteyen adayların ofis programlarını ve araçlarını ileri derecede kullanma yeteneğine sahip olmaları ve bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Belediye işçi alımı için gerekli olan başvuru işleminde bulunacak kişilerin adli sicil kaydının bulunmaması ve raporlama konularında gerekli deneyime sahip olmaları gerekmekte.

Güncel personel alımı için bütün başvuru sahiplerinin zaman yönetimi, planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip olmaları ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

İBB personel alımı için görev almak isteyen şahısların dış görünümüne özen gösteren, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve iyi derecede İngilizce bilmeleri gerekmekte.

Bütün bay ve bayan adayların sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve yönetici asistanlığı pozisyonunda tecrübeli olmaları şartı bulunuyor.