Güncel Kurlar


Topkapı-Mescid-i Selam Tramvay Hattı Seferlerine Düzenleme

Metro İstanbul tarafından yapılan son dakika açıklamasında 14-22 Kasım’da yapılacak hat bakım çalışmaları nedeniyle bazı seferlerde aksamalar yaşanacağı belirtildi. Topkapı-Mescid-i Selam tramvay hattı ne zaman düzelecek?

Topkapı-Mescid-i Selam tramvay hattında 14-22 Kasım’da yapılacak hat bakım çalışmaları nedeniyle seferlerin Mescid-i Selam-Şehitlik istasyonları arasında normal tarifeyle, Şehitlik-Topkapı istasyonları arasında ise 16 dakika aralıklarla yapılacağı bildirildi.

Metro İstanbul’un sosyal medya hesabından yapılan duyuruda, “T4 Topkapı-Mescid-i Selam Tramvay Hattımızda 14 Kasım Pazar gününden 22 Kasım Pazartesi gününe kadar sürecek olan hat bakım çalışmaları nedeniyle seferlerimiz Mescid-i Selam-Şehitlik istasyonları arasında normal tarife ile Şehitlik-Topkapı istasyonları arasında ise 16 dakika aralıklarla yapılacaktır” bilgisi verildi.

Şehitlik-Topkapı istasyonları arasında tramvay seferlerine ek olarak ayrıca ücretsiz İETT otobüsleri ile hizmet verileceği belirtilen açıklamada, “Çalışma süresince vermiş olduğumuz rahatsızlık nedeniyle özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz” ifadesi kullanıldı.

.